24 Aralık 2014 Çarşamba

Balayında Ne Yapsak Part 3 BALI

Merhaba sevgili okuyucularım :)
Bugünki balayı konumuz Bali Adası...

Bali Endonezya'ya bağlı turistik bir ada ve balayı çiftlerinin büyük oranda tercih ettiği bir yer. Bu adada yaşayanların büyük bir çoğunluğu Hindu olup, geri kalan kesim ise müslümandır. 

Bu adada tatile ya da balayına gittiğinizde yapacağınız aktivite ve gezip görme yerleri bol. Akşama kadar güneşlenip okyanusta yüzebilir akşam istediğiniz tarzda bir eğlence mekanının tadını çıkartabilirsiniz. Tabiki Bali'ye gitmişken Bali Masajını yaptırmamak olmaz değil mi? :) 

Ayrıca burada maymun adasına gidip maymunları kendi ellerinizle besleyebilirsiniz. Tapınakları gezmeyi ve fil ile safariyi de öneriyorlar. Birkaç fotoğrafla gözünüzde canlandıralım bunları :)


Fil Safari

Bali

Bali'nin Doğal Güzelliği

Balayımız için Bali Adası açıkçası kafamıza en çok yatan yer oldu. Kuzenim balayını Bali'de geçirmişti ve tek sıkıntısı yüzmek için eşinin kucağında denize girebilmesiydi. Çünkü çok fazla yengeç varmış :)

Son bir balayı alternatifim daha olacak ama o bir sonraki yazımda. Hepsini bir yazıda anlatıp okurken canınızı sıkmak istemem :) 

Bu balayı konusunda bana fikir verecek arkadaşlar varsa seve seve kabul ederim. 
Takipte kalın hoşçakalın... :)Hiç yorum yok :

Yorum Gönder

Blogger Tema Tasarım : Sosyal Medya Kafe
İSTANBULLUKOKOSH COPYRİGHT © 2014 TÜM HAKLARI SAKLIDIR.BLOGUMDA YAYINLANAN YAZILARIN VE RESİMLERİN İZİNSİZ KULLANILMASI 5846 SAYILI FİKİR VE SANAT ESERLERİ YASASINA AYKIRIDIR.