4 Ocak 2015 Pazar

BALAYI KARARIMIZ

Herkese merhaba

2015'in ilk yazısıyla karşınızdayım :) Yeni yılın hepimize mutluluk, sağlık, para, huzur ve barış getirmesini diliyorum.

Başlıktan da anlaşılacağı gibi balayında nereye gideceğimize karar verdik ve bunu sizinle paylaşmak istedim.
Biliyorsunuz geçen haftalarda size seçeneklerimizi tek tek yazmıştım. Okuyamayanlar için buyrun

Dubai
Maldivler
Bali
Koh Samui

Bu 4 seçenek üzerinde çok düşündük ve Koh Samui'ye karar verdik. Hem gezmek, hem eğlenmek hem de dinlenmek için ihtiyacımızı karşılayacak bir yer olarak düşündük. Bunların yanında fiyat olarak ta bize cazip geldi.

WTS ile görüştük ve otel seçeneklerini yolladılar. 2 otel arasında kaldık ve en son Nora Beach Resort'te karar kıldık. Bu otelin nora villasını tercih ettik. Dlğer otelin standart bir odasıyla aynı fiyattı. Bir oda yerine aynı fiyatla villada kalmak tabiki mantıklı geldi. Seçtiğimiz otelin resimleri için şuraya bakabilirsiniz.

Düğün yeri ve balayımızı hallettik ama daha yeni başlıyoruz :) Yapılacak o kadar çok şey var ki... Benim gibi evlilik hazırlığında olan herkese kolay gelsin. Bir sonraki yazıda görüşmek üzere.
Takipte kalın ve hoşçakalın :)

2 yorum :

Blogger Tema Tasarım : Sosyal Medya Kafe
İSTANBULLUKOKOSH COPYRİGHT © 2014 TÜM HAKLARI SAKLIDIR.BLOGUMDA YAYINLANAN YAZILARIN VE RESİMLERİN İZİNSİZ KULLANILMASI 5846 SAYILI FİKİR VE SANAT ESERLERİ YASASINA AYKIRIDIR.